20 مدل کابینت آشپزخانه ایرانی از میان خانه های شما

[ad_1]

نویسنده: معین قوی | تحریریه چیدانه

کابینت: همان طور که می دانید و آگاه هستید، بخش اعظمی از زیبایی هر آشپزخانه به کابینت های به کار رفته در آن وابسته است. در میان انواع مدل ها و رنگ ها و طرح های مختلف، انتخاب کابینت انتخاب سختی است، اما مهم ترین نکته در انتخاب آن، توجه به سبک دکوراسیونی و نوع دکوراسیون منزل است. هم چنین در این مطلب از چیدانه می توانید ۲۰ مدل کابینت آشپزخانه ایرانی را که در خانه های مختلف اجرا شده است ببینید و با طرح های مختلف آن آشنا شوید. با ما باشید.

کابینت آشپزخانه ایرانی؛ کابینت مدرن

شاید به جرات بتوان گفت که امروزه در اکثر خانه های ایرانی، از کابینت مدرن استفاده می شود. این کابینت های خاص که معمولا های گلاس هستند، رنگ های متفاوتی دارند، اما سلیقه اکثر ایرانیان رنگ سفید آن را انتخاب می کند.

کابینت آشپزخانه ایرانی؛ کابینت چوبی

استفاده از کابینت چوبی در دکوراسیون آشپزخانه، زیبایی های خاص خود را دارد. رنگ قهوه ای این نوع کابینت با رنگ میز غذا خوری هماهنگ شده و چهره  گرم و جذابی را به آشپزخانه می بخشد. این کابینت هنوز طرفداران زیادی را با خود به همراه دارد.

شما خوانندگان عزیز می توانید برای دیدن نمونه های بیشتر کابینت آشپزخانه ایرانی و همین طور دکوراسیون آشپزخانه های مختلف ایرانی به بخش عکس های آشپزخانه در گالری عکس مراجعه کنید.