کاغذ دیواری، پیش از خرید توصیه متخصصان را بخوانید!

[ad_1]

متخصصان به شما پاسخ می دهند: یکی از پرطرفدارترین و مقرون به صرفه ترین تزیینات در دکوراسیون داخلی کاغذ دیواری می باشد که اگر طرح و مدل آن به درستی انتخاب شود و در فضای مناسب نصب شود می تواند به سادگی ظاهر دکوراسیون داخلی شما را متحول کند، به همین منظور در این مطلب از چیدانه به سراغ متخصصان حوزه ی دیوارپوش رفتیم تا بتوانیم در این زمینه اطلاعات تخصصی از آنها کسب کنیم پس با ما همراه باشید.

انواع کاغذ دیواری
تصویر کابینت و طراحی داخلی متین کیا

سوال: می خواهیم دیواری با ابعاد ۳*۵ متر در فضای پذیرایی منزل را کاغذ دیواری کنیم، به پیشنهاد شما کاغذ دیواری را از چه جنسی تهیه کنیم؟

کابینت و طراحی داخلی متین کیا: نحوه صحیح انتخاب کاغذ دیواری به عوامل مختلفی از جمله میزان هزینه ای که در نظر گرفته می شود، همچنین اقلیم شهری که در آن ساکن دارند یکی از عواملی است که در انتخاب کاغذ دیواری بسیار پر اهمیت است. بصورت کلی می توان گفت بهترین گزینه برای انتخاب جنس کاغذ دیواری، کاغذ دیواری های pvc و کاغذ دیواری قابل شستشو می باشد. مطلب کاغذ دیواری قابل شستشو، مگه داریم؟ می تواند شما را در این زمینه بیشتر راهنمایی کند.

کاغذ دیواری کلاسیک
تصویر گروه معماری اردهالی دکو

گروه معماری اردهالی دکو: پیشنهاد ما برای کاغذ دیواری چینین فضایی انتخاب وینیل است چرا که وینیل قابل برداشت از سطح دیوار می باشد اما کاغذ دیواری های معمولی ماندگاری کمتری نسبت به وینیل ها دارد و به سادگی از سطح دیوار جدا نمی شوند. 

انواع کاغذ دیواری
تصویر کابینت و طراحی داخلی متین کیا

سوال: نصب و اجرای کاغذ دیواری برای چنین دیواری نیاز به چه بستری دارد؟

کابینت و طراحی داخلی متین کیا: قبل از نصب کاغذ دیواری باید سطح دیوار مورد نظر را کاملا صاف کرده و از هرگونه خلل و فرج پاک سازی کنیم، مرحله ی بعد قبل از نصب به وسیله ی پرایمرهای مخصوص و یا ترکیبی از چسب چوب و آب، سطح دیوار را می پوشانیم تا آماده نصب کاغد دیواری شود.

حراج بی سابقه پوستر سه بٌعدی اردهالی دِکو
تصویر گروه معماری اردهالی دکو

گروه معماری اردهالی دکو: برای نصب کاغذ دیواری از جنس وینیل نیازی به بستر خاصی نمی باشد و به سادگی روی تمام بستر ها قابل اجراست. 
در چیدانه بیشتر بخوانید: نصب آسان کاغذ دیواری در دکوراسیون منزل توسط خودتان!

انواع کاغذ دیواری
تصویر کابینت و طراحی داخلی متین کیا

سوال: با توجه آماده بودن بستر فضا چه میزان زمان و هزینه برای اجرای کاغذ دیواری روی این دیوار زمان لازم است؟

کابینت و طراحی داخلی متین کیا: زمان نصب کاغذ دیواری ۲ ساعت و حدودا ۴ رول کاغذ ۵ متری برای چنین فضایی نیاز دارد، همچنین قیمت کاغذ دیواری به صورت حدودی از رولی ۳۰ هزار تومان تا به طور متوسط رولی ۴۰۰ هزار تومان می توان تهیه کرد.

حراج بی سابقه پوستر سه بٌعدی اردهالی دِکو
تصویر گروه معماری اردهالی دکو

گروه معماری اردهالی دکو: به طور کلی نصب کاغذ دیواری بستگی به متراژ فضا دارد که هزینه نصب کاغذ دیواری به صورت رولی و نو رول متری ۲۵ هزار تومان حساب می شود همچنین هر چقدر متراژ فضا بالاتر باشد قیمت نصب انواع کاغذ به خصوص پوستر دیواری کمتر می باشد، اگر می خواهید در رابطه با پوستر دیواری بیشتر بدانید می توانید به مطلب پوستر دیواری، این کاغذ دیواری متفاوت! در چیدانه رجوع کنید. 

اگر برای دکوراسیون جدید منزل خود به دنبال یک دیوارپوش و کاغذ دیواری ویژه هستید، شرکت های معرفی شده در این مطلب از مناسب ترین شرکت های پیشنهادی چیدانه است که می توانید برای دیدن نمونه کارهای بیشتر به پروفایل آنها در چیدانه مراجعه فرمایید و بهترین آنها را متناسب با شرایط خود انتخاب کنید، هم چنین می توانید سوالات خود را از طریق شماره تلگرام ۰۹۳۵۵۰۱۴۸ با ما در میان بگذارید تا پاسخ آنها را از متخصصان دریافت کنید.

نویسنده و گزارشگر: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه