پربازدیدترین مطالب چیدانه در خرداد: بهترین های دکوراسیون

[ad_1]

طبق روند هر ماه، این بار نیز ۱۰ مطلب را که در ماه پیش یعنی خرداد، بیشترین آمار بازدید از سوی شما مخاطبان همیشگی چیدانه به خود اختصاص داده اند، گرد آورده ایم. خوشحالیم که همیشه در کنار ما هستید و با توجه خود ما را از نقاط قوت و ضعف محتوای چیدانه آگاه می کنید. بیشتر خوشحال می شویم اگر نظرات و پیشنهادات سازنده خود را از راه بخش دیدگاه های پایین همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید تا ایده آل ترین ها را به شما تقدیم کنیم.

خانه ما سبز به نگاه پرمهر شماست…

آشپزخانه مدرن
تصویر محسن رشیدی

۱۰. دکوراسیون آشپزخانه مدرن شما چه کم دارد؟

رتبه دهم این لیست، متعلق به مطلبی است با ساختاری متفاوت از مطالب چیدانه که در آن با در نظر گرفتن یک فضای ایده آل از نظر طراحی، به معرفی محصولات موردنیاز برای ایجاد چنین فضایی می پردازیم. محصولات و خدمات معرفی شده از شرکت های فعال در اهالی فن چیدانه انتخاب می شوند که می توانید با مراجعه به صفحه این شرکت ها جزئیات محصولات و پروژه ها را دیده و با آنها تماس برقرار کنید.

مطلب کامل را اینجا بخوانید: دکوراسیون آشپزخانه مدرن، این ۳۰ مورد را از قلم نیندازید!

طراحی و اجرای آشپزخانه مدرن
تصویر محمد رسول موسی پور

۹. وقتی معماری داخلی در زیباترین شکل خود به سخن در می آید!

بدون شک تاکنون با بخش پروژه های برجسته معماری در چیدانه آشنا شده اید. بخشی که در آن به معرفی معماری های جدید و ارزشمند ایرانی می پردازیم. طراحان و معماران این پروژه ها عموما از قشر جوان و هوشمند جامعه معماری ما هستند که چیدانه سعی دارد آنها و مهارت و هنرشان را به مردم معرفی نماید. پروژه ای که اکنون در جایگاه نهم مطالب پربازدید ما قرار گرفته، آپارتمان مسکونی دو واحدی در خیابان درختی شهر کرمان با عنوان «خانه خیابان درختی» است که با معماری داخلی شگفت انگیز خود ما را به هنر والای طراحش واقف می کند.

مطلب کامل را اینجا بخوانید: خانه مدرن ایرانی در کرمان، این طراحی داخلی حرف ندارد!

دکوراسیون سنتی خانه
تصویر رضا صوفی

۸. ۲۰ عکس از دکوراسیون منزل ایرانی ها که ارزش دیدن دارد!

در این مطلب که از سری مطالب عکس محور (مطالبی که محوریت آن بر عکس می چرخد نه متن نوشتاری) چیدانه است، ۲۰ تصویر از ۲۰ خانه ایرانی که در مطالب قبلی چیدانه به صورت مجزا به هرکدام از آن ها پرداخته بودیم، گرد آوردیم و با شما به اشتراک گذاشتیم. با کلیک بر روی هرکدام از این عکس ها می توانید آن را در حالت بزرگ نمایی و با نمایش عنوان عکاس یا طراح آن در سمت راست تصویر ببینید.

مطلب کامل را اینجا بخوانید: عکس دکوراسیون منزل ایرانی، ۲۰ خانه که باید ببینید!

سفره افطار ایرانی

۷. ۶ چیدمان زیبای سفره افطار ایرانی از میان تصاویر شما

در بخش جدیدی از مطالب چیدانه با عنوان «از میان تصاویر شما» با برگزیده ای از تصاویر ارسالی شما، محتوایی با موضوع مشخص تولید می کنیم که گاهی جملات و توضیحات خود شما نیز در این میان جا می گیرد. مناسبت ها، گوشه های محبوب شما در خانه تان، منظره های زیبا از نگاه شما و حتی اتفاقات روزمره زندگی تان می تواند سوژه ای ارزشمند برای این گونه مطالب چیدانه باشد. در این مطلب نیز به مناسبت قرار گرفتن در ماه مبارک رمضان، گلچینی از سفره های زیبای افطار ایرانی که مخاطب های دوست داشتنی چیدانه برای ما ارسال کرده بودند، گرد آوردیم و با شما به اشتراک گذاشتیم.
اگر قصد دارید در اینگونه مطالب با ما همکاری کنید می توانید تصاویر زیبای خود را به شماره تلگرام ۰۹۰۳۵۵۵۰۱۴۸ ارسال نمایید.

مطلب کامل را اینجا بخوانید: تزیین سفره افطار، ۶ چیدمان زیبای ایرانی!

خانه دنج من
تصویر بهناز شیرازی

۶. سفر به خانه اینستاگرامرها

در این مطلب که از مجله منزل (رسانه چاپی وبسایت چیدانه) انتخاب شده، از سه چهره معروف اینستاگرام خواستیم گوشه های دنج و محبوب منزل خود را برای ما به تصویر بکشند. اینستاگرامرها به واسطه فعالیت های هنری، فرهنگی، اجتماعی و … که در شبکه های اجتماعی انجام می دهند، محبوب شده اند. ناگفته نماند هریک از شما نیز می توانید خلاقیت و استعداد درونی خود را در هر زمینه ای به نمایش بگذارید و چیدانه را نیز در نمایش این شکوفایی سهیم نمایید.

مطلب کامل را اینجا بخوانید: چیدمان منزل ایرانی، گوشه دنج در خانه ۳ اینستاگرامر محبوب!

ویلای روستیک در کرج
تصویر استودیو پر

۵. ویلای کوچک حمید در کوچه پس کوچه های سرجوب کرج

ویلای کوچک حمید از آن دست خانه هایی است که در نگاه اول عاشقش می شوید. جایی در میان کوچه پس کوچه های مرتفع منطقه سرجوب کرج که دغدغه ها و شلوغی های تهران جایی در آن ندارد. حمیدرضا اویسی، صاحب و طراح خانه درباره این ویلای زیبا با ما به گفتگو نشست که گزارش و تصاویر کامل آن را می توانید در لینک زیر بخوانید و ببینید: طراحی ویلای کوچک حمید در کرج، خانه ای که از دل برآید!

تزیین سفره افطار
تصویر آفاق امینی

۴. رمضان در خانه اینستاگرامرها

و باز هم سفره های افطاری خوش رنگ و لعاب شما… چقدر برای اهالی چیدانه و منزل جذاب است که مخاطب هایمان تجربه های شیرین خود را اینگونه با ما و دیگر مخاطب ها شریک می شوند؛ فرقی نمی کند این تجربه متعلق به خانم خانه داری در شهر زابل باشد یا دختر محبوب اینستاگرام در اصفهان. ما همیشه از بودن شما در کنارمان لذت بردیم و می بریم.

مطلب کامل را اینجا بخوانید: تزیین سفره افطار، رمضان در خانه سه بانوی خوش ذوق!

خانه ی سبزآبی در شاهین جنوبی
تصویر امیر صادقی

۳. دکوراسیون منزل کوچک اما عاشقانه آیدا و سروش

سه رتبه اول پربازدیدترین مطالب ماه خرداد در چیدانه به تورهای خانه گردی تعلق گرفته است که اتفاقی دور از ذهن نیست. دیدن خانه های زیبایی که می دانیم در همین نزدیکی خودمان شکل گرفته اند و کاملا با فرهنگ و شرایط زندگی ما ایرانی ها هم سویی دارد، بدون شک یکی از جذاب ترین تجربه های کاربران چیدانه است. به همین دلیل و و با توجه به در نظر گرفتن علایق و خواسته شما مخاطب ها، چیدانه به خانه های مختلف سفر می کند و با تهیه تصاویری از آنها، ایده ها و داستان آن خانه ها را با شما به اشتراک می گذارد.
چنانچه شما هم می خواهید میزبان تورهای خانه گردی چیدانه باشید، تصاویر خانه خود را به شماره تلگرام ۰۹۳۸۸۵۴۷۱۴۰ بفرستید.

مطلب کامل را اینجا بخوانید: دکوراسیون منزل ۷۰ متری، کلبه آرام و عاشقانه آیدا و سروش!

خانه نیلوفر امیری
تصویر فروزان رحمانی

۲. این زوج شیرازی سنگ تمام گذاشتند!

گرما و صمیمیتی که در این خانه حس می شود، بی نظیر است. خانه ای که توسط مرد خانه طراحی شده و به خوبی گویای این حقیقت است که از ته دل برای محیط زندگی خود و همسرش مایه گذاشته است. بالکن پر گل و گیاهانی که در گوشه و کنار خانه دیده می شوند، مهربانی فضا را دوچندان نموده اند. چقدر خوب است که از از همه شهرهای ایران ما را مهمان خانه های دوست داشتنی خود می کنید.

مطلب کامل را اینجا بخوانید: دکوراسیون داخلی ایرانی، نیلوفر و امیر سنگ تمام گذاشتند!

خانه ی مجتمع فریهان
تصویر استودیو پر

۱. خانه پر عشق آیدا و آریا دیدن دارد!

و بالاخره نوبت رسید به پربازدیدترین مطلب ماه که باز هم از میان تورهای خانه گردی چیدانه است. درباره این خانه زیبا و پر از عشق می توانید در مطلب طراحی داخلی منزل ایرانی، خانه پر عشق آیدا و آریا بخوانید. یادمان نرود که هرکسی سلیقه ای دارد و سلیقه اش سزاوار احترام است. هدف ما از به اشتراک گذاشتن تصاویر خانه های شما، در نهایت این است که حس خوب شما و تجربه هایتان را با مخاطب ها به اشتراک بگذاریم.

برای ارتباط با دبیر محتوای چیدانه و در میان گذاشتن نظرات و پیشنهادات سازنده خود برای هرچه بهتر شدن محتوای چیدانه، می توانید با آدرس پستی f.afsharian@chidaneh.com در تماس باشید.

نویسنده: فاطمه افشاریان | تحریریه چیدانه