نصب آینه روی دیوار، کجا ممنوعه ؟

[ad_1]

از ما بپرسید: آینه ها علاوه بر کاربرد و انرژی شان در فضای دکوراسیون داخلی تاثیر بسیار زیادی در بزرگ تر و پر نور دیده شدن فضای داخلی منزل دارند پس محل نصب آینه ها بخصوص در خانه های کوچک بسیار اهمیت دارد، به همین منظور در این مطلب می خواهیم پاسخ سوال یکی از همراهان چیدانه در رابطه با بهترین محل برای نصب آینه روی دیوار را با شما در میان بگذاریم، شاید این سوال دغدغه شما عزیزان هم باشد، پس با ما همراه باشید. 

آینه
تصویر DORA

سوال: بهترین محل برای نصب آینه روی دیوار در منزل ۵۰ متری کجاست تا خانه بزرگتر دیده شود لطفا راهنمایی کنید.
پاسخ: به طور کلی آینه باید در جایی قرار بگیرد که یک صحنه و منظره زیبا را منعکس کند. برای نصب آینه روی دیوار توجه داشته باشید که هرگز آینه ها را مقابل درب و پنجره نصب نکنید، زیرا در این صورت انرژی ساطع شده از آن، به خودش باز می گردد و این انرژی در فضای داخلی پخش نمی شود.

در چیدانه بیشتر بخوانید: 

آینه دکوراتیو مدا
تصویر آینه ونیزی مدا

دیوار های خالی بهترین فضا برای نصب آینه هاست. همچنین قرار دادن دو یا چند آینه در مقابل یکدیگر و نصب آینه روی دیوار مقابل اشیاء براق توصیه نمی شود. بهتر است آینه ها را در فضاهایی مثل کنج ها و گوشه های کم نور خانه و در مقابل یک منبع نوری مثل لوستر و یا آباژور نصب کنید تا علاوه بر بزرگ تر دیده شدن فضا، روشنایی محیط را دو چندان کند. اگر به دنبال خرید آینه های متفاوت برای دکوراسیون منزل تان هستید پیشنهاد می کنم به پروفایل گروه آینه ونیزی مدا در اهالی فن چیدانه سر بزنید تا انتخاب شایسته تری داشته باشید.

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه