طراحی داخلی منزل، خانه ای رویایی در اصفهان!

[ad_1]

پروژه های برجسته: در خیابان ملاصدرای اصفهان، ساختمانی مسکونی با ۱۶۰۰ متر مربع زیربنا قرار دارد. امروز می خواهیم به روند طراحی و بازسازی یکی از طبقات این ساختمان مسکونی زیبا بپردازیم. روندی که طی آن فضایی رویایی به وجود آمده است و نیازهای کاربردی ساکنان را هم برطرف کرده است. در این مطلب از چیدانه با ما همراه باشید تا با پروسه ی طراحی و بازسازی داخلی این ساختمان مسکونی در اصفهان آشنا شویم. این پروژه یکی از پروژه های موفق و خاص گروه دکوراسیون میرمجتهدی است.

پروژه ملاصدرا
تصویر دکوراسیون میرمجتهدی

اطلاعات عمومی پروژه

پروژه ملاصدرا
تصویر دکوراسیون میرمجتهدی

روند طراحی پروژه

این پروژه که توسط شرکت دکوراسیون میرمجتهدی طراحی شده، در خیابان ملاصدرای اصفهان قرار گرفته است. این پروژه طراحی و بازسازی طبقه ی دوم ساختمانی تریبلکس می باشد که شامل طراحی استخر، باشگاه ورزشی و سالن پذیرایی است. پروژه ملاصدرا از اواخر بهار و اوایل تابستان ۹۵ شروع به طراحی شده و اکنون در حال اجرا می باشد.

پروژه ملاصدرا
تصویر دکوراسیون میرمجتهدی

سبک پست مدرن فضا

طبق گفته ی تیم طراحی دکوراسیون میرمجتهدی (همانطور که پیش از این ذکر شد)، سبک طراحی این فضا پست مدرن است. در طراحی داخلی با این سبک، استفاده از لوسترهای کریستالی و براق و همچنین استفاده از باریسول براق مشکی در سقف، زیبایی خاصی به فضا بخشیده است.

پروژه ملاصدرا
تصویر دکوراسیون میرمجتهدی

استخر با سقف متحرک

یکی از ویژگی های برجسته و خاص در طراحی و بازسازی این ساختمان مسکونی، طراحی استخر با سقف متحرک است. این استخر زیبا در کنار یک سالن پذیرایی و فضای روف گاردن، زیبایی رویایی و خاصی را به وجود آورده است.

پروژه ملاصدرا
تصویر دکوراسیون میرمجتهدی

این استخر با داشتن سقف متحرک، امکان داشتن یک استخر روباز در تابستان و یک فضای بسته و گرم در زمستان را دارا می باشد و عبور نور به خاطر شرایط سقف، امکان رشد گیاهی خوبی را برای فضای سبز این محیط ایجاد می کند.

پروژه ملاصدرا
تصویر دکوراسیون میرمجتهدی

زیبایی فضا با رنگ های متنوع

در طراحی و بازسازی این ساختمان مسکونی از رنگ های مختلفی استفاده شده است. رنگ غالب فضا به علت استفاده از چوب های ترمووود، رنگ قهوه ای است. باقی رنگ های به کار رفته در فضا به این شرح می باشند: رنگ مشکی در قسمت باریسول سقف، رنگ های طوسی و نقره ای در سنگ های کف، و همچنین رنگ سبز که از پوشش طبیعی گیاهان تامین شده است.

پروژه ملاصدرا
تصویر دکوراسیون میرمجتهدی

دکوراسیون میرمجتهدی گروهی است که کلیه کارهای مربوط به حوزه ساختمان اعم از انجام نقشه های معماری، ارائه تری دی، نظارت بر اجرا، انتخاب متریال از صفر تا صد و … را با تیمی حرفه ای انجام می دهد. شما می توانید برای دیدن نمونه کارها و سایر پروژه های اجرایی این گروه طراحی، به پروفایل دکوراسیون میرمجتهدی در وبسایت چیدانه مراجعه کنید و با آن ها در ارتباط باشید. همچنین می توانید برای آشنایی بیشتر، به صفحه اینستاگرام دکوراسیون میرمجتهدی هم سری بزنید.

نویسنده: معین قوی | تحریریه چیدانه