شماره جدید مجله منزل و تابستان در خانه های داغ ایرانی

[ad_1]

همراه با شماره ۱۰۶ (تیر) مجله منزل و با آمدن تیر ماه دوست داشتنی حال و هوای دکوراسیون خانه هایتان را تابستانی کنید. یادآوری کلمه تابستان همیشه همراه با هیجان و سفر و استراحت در ذهن همه نقش می بندد، مخصوصا اینکه در آستانه آن باشیم و بدانیم ۳ ماه فرصت داریم برای لذت بردن از روزهای تابستان و هیاهو و انرژی تمام نشدنی اش. همراه مجله منزل، تیر ماه را متفاوت تر تجربه کنید.

اتاق خواب اینستاگرامرها از چیدمان چه میگویند؟

حال و هوای چیدمان اتاق ها برای هر فردی متفاوت از دیگری ست. در این شماره ۲ نفر از خوش سلیقه ترین دختران این سرزمین “شبنم عسگری” و “شهرزاد طیبی” از چیدمان قدیمی اتاق هایشان برایمان سخن می گویند.

.

ابیاتی از جنس فرش

وقتی کلمه فرش را میشنویم بی درنگ هنر دستهای ایرانیان و اصالت ایرانی در خاطرمان نقش می بندد. دستهای هنرمند در هر تار و پود عشقی و در هر رج طرحی از جانشان نقش می کنند. قدم هایمان را بر کدام دل و جان می گذاریم. زربفت یا ابریشم؟ داستان فرش ایرانی، داستان دستهای هنرمند را در شماره ۱۰۶ مجله منزل بخوانید.

خانه طباطبایی ها، دکوراسیون لوکس در تهران 

در هیاهوی این روزهای شهر کمتر خانه ای به چشم می خورد که ساده و بی آلایش و چشم نواز باشد. همراه با خانم طباطبایی صاحبخانه خوش ذوق این دکوراسیون خانه آنتیک، سفری چند ساعته را آغاز کردیم تا از آرامش و اصالت این خانه زیبا برایمان بگوید تا چند ساعتی را در سالهای گذشته سپری کنیم.

روایت خانه – دکوراسیون منزل رضا ندیمی

در شماره ۱۰۵ مجله منزل به مخاطبان مان قول دادیم که بخشی از مجله مربوط به خانه ی یک شخص فرهنگی و فرهیخته باشد. اینطور شد که برای این ماه همراه با رضا عابدینی سهی به منزل رضا ندیمی، طراح لباس رفتیم. با قصه های “روایت خانه” همراه باشید!

سبک زندگی – بهینه سازی فضاها با چند راهکار ساده

دغدغه بسیاری از ما در خانه وجود فضاهایی ست که استفاده چندانی از آنها نمی توانیم داشته باشیم و به اصطلاح به آنها فضای پرت می گوییم. در این شماره با ما همراه باشید تا با چند راهکار ساده از تمامی فضاهای موجود در خانه هایتان بهترین استفاده ممکن را داشته باشید.

ویلای کوشه، تفرجگاه خانوادگی در جاده چالوس

بعد از هفته ای پرکار، همه افراد اغلب دوست دارند آخر هفته را به استراحت اختصاص دهند و در جایی به دور از سر و صدا و هیاهو بروند تا انرژی های از دست رفته را برای شروعی دوباره، بازگردانند. در شماره ۱۰۶ مجله منزل همراه ما باشید تا درباره ویلای کوشه که هوشمندانه و در عین سادگی طراحی شده است بخوانیم. مهندسین خلاق این پروژه آقایان رضا عامریان، علیرضا حسنعلی و خانم ها محیا قنبری و سارا خسروی پور هستند. همچنین در شماره ۱۰۶ مجله، بخش “معمار سرزمین من” دیدگاه چند معمار برجسته را درباره یک مبحث واحد مورد بررسی قرار می دهد.

سرویس بهداشتی و حمام خود را بیارایید

همراه با گرم تر شدن هوا، حمام ها و سرویس های بهداشتی بیش از قبل حائز اهمیت می شوند. فضاهایی که اغلب کمتر دیده می شوند و شاید به دکور آنها اهمیت چندانی ندهند. در این شماره می خواهیم اهمیت و زیبایی این فضاها را هم در حوزه بهداشت بیشتر و هم در حوزه زیباتر شدن فضای بصری بررسی کنیم. خوب بودن و زیبایی این فضاها را دست کم نگیرید.

۳ روستای زیبا در کردستان، پله هایی که به سمت بهشت می روند

سفر به بهشت ما را در تصوری می اندازد که روح ما باید تعالی شود تا بتوان آنرا تجربه کرد اما در اینجا ما بهشت را در روی زمین با شما همراه می شویم. سفر به بهشت زمینی را با ما همراه شوید.

آثار ناشناخته طراحان جهان

وسایل ریز و درشتی که روزانه از کنارشان می گذریم همه و همه محصول تفکر و طراحی افراد شاخصی است که ساعتها و روزها وقت گذاشته اند تا چیزی زیبا را خلق کنند. در این شماره با طراح نمکدان هایی آشنا می شویم که نام وی آلبرتو مانتیلا است.

گشتی در خانه ی رنگی صبا صفری

چشم های ما گاهی با رنگها نوازش پیدا میکند اما در این شهر پر از رنگهای خاکستری و سفید و سیاه باید بدنبال رنگها بگردیم تا شاید نشانی از رنگها ببینیم. اکثر مردم برای استفاده از رنگ در فضا می ترسند و به همین دلیل است که همه چیز در این شهر رنگ خاکستری دارد تا زرد و آبی و قرمز. در این شماره همراه ما باشید تا با خانه ی شاد و زیبای خانم اینستاگرامر صبا صفری آشنا شوید.

شماره ۱۰6 تیرماه مجله منزل

برای خرید نسخه جدید ماهنامه منزل روی یکی از لینک های مورد نظر زیر کلیک نمایید:

خرید اشتراک مجله منزل (نسخه چاپی)
همچنین شما می توانید شماره جدید ماهنامه منزل را هفته اول هر ماه از کیوسک های روزنامه فروشی سراسر کشور تهیه نمایید.

منبع: مجله منزل