شماره جدید مجله منزل و تابستان در خانه های داغ ایرانی

[ad_1]

اخبار و رویداد: همراه با شماره ۱۰۶(تیر) مجله منزل و با آمدن تیر ماه دوست داشتنی حال و هوای دکوراسیون خانه هایتان را تابستانی کنید.یادآوری کلمه تابستان همیشه همراه با هیجان و سفر و استراحت در ذهن همه نقش می بندد،محصوصا اینکه در آستانه آن باشیم و بدانیم ۳ ماه را فرصت داریم برای لذت بردن از روزهای تابستان و هیاهو و انرژی تمام نشدنی اش.همراه مجله منزل ، تیر ماه را متفاوت تر تجربه کنید.

اتاق خوابها اینستاگرامرها از چیدمان چه میگویند؟

حال و هوای چیدمان اتاق ها برای هر فردی متفاوت از دیگری ست.در این شماره با ۲ نفر از خوش سلیقه ترین دختران این سرزمین “شبنم عسگری” و “شهرزاد طیبی” از چیدمان قدیمی اتاق هایشان برایمان سخن می گویند.

.

ابیاتی از جنس فرش

وقتی کلمه فرش را میشنویم بی درنگ هنر دستهای ایرانیان و اصالت ایرانی در خاطرمان نقش میبندد.دستهای هنرمند در هر تار و پود عشقی و در هر رج طرحی از جانشان نقش میکنند.قدم هایمان را بر کدام دل و جان می گذاریم.زربفت یا ابریشم؟ داستان فرش ایرانی، داستان دستهای هنرمند را در شماره ۱۰۶ مجله منزل بخوانید.

خانه طباطبایی ها، دکوراسیون لوکس در تهران 

در هیاهوی این روزهای شهر کمتر خانه ای به چشم میخورد که ساده و بی آلایش و چشم نواز باشد.همراه با خانم طباطبایی صاحبخانه خوش ذوق این دکوراسیون خانه آنتیک ، سفری چند ساعته را آغاز کردیم تا از آرامش و اصالت این خانه زیبا برایمان بگوید تا چند ساعتی را در سالهای گذشته سپری کنیم.

روایت خانه -دکوراسیون منزل رضا ندیمی

در شماره ۱۰۶ مجله منزل به مخاطبان مان قول دادیم که بخشی از مجله مربوط به خانه ی یک شخص فرهیخته باشد.اینطور شد که برای این ماه همراه با رضا عابدینی سهی به منزل رضا ندیمی،طراح لباس رفتیم.با ما همراه باشید.

سبک زندگی-بهینه سازی فضا ها با چند راهکار ساده

دغدغه بسیاری از ما در خانه وجود فضاهایی ست که استفاده چندانی از آنها نمیتوانیم داشته باشیم و به اصطلاح به آنها فضای پرت میگوییم.در این شماره با ما همراه باشید تا با چند راهکار ساده از تمامی فضاهای موجود در خانه هایتان بهترین استفاده ممکن را داشته باشید.

ویلای کوشه،تفرجگاه خانوادگی در جاده چالوس

بعد از هفته ای پرکار ، همه افراد اغلب دوست دارند آخر هفته را به استراحت اختصاص دهند و در جایی به دور از سر و صدا و هیاهو بروند تا انرژی های از دست رفته را برای شروعی دوباره ، بازگردانند.در شماره ۱۰۶ مجله منزل همراه ما باشید تا ویلای کوشه که هوشمندانه و در عین سادگی طراحی شده است را بخوانیم.مهندسین خلاق این پروژه آقایان رضا عامریان،علیرضا حسنعلی و خانم ها محیا قنبری و سارا خسروی پور هستند.همچنین در شماره ۱۰۶ مجله بخش “معمار سرزمین من” دیدگاه چند معمار برجسته را مورد بررسی قرار میدهد که در رابطه با یک سوال واحد مبحث مطرح می شود.همرا ما باشید.

سرویس بهداشتی و حمام خود را بیارایید

همراه با گرم تر شدن هوا ، حمام ها و سریس های بهداشتی بیش از قبل حائز اهمیت می شوند.فضاهایی که اغلب کمتر دیده می شوند و شاید به دکور آنها اهمیت چندانی ندهند.در این شماره می خواهیم اهمیت و زیبایی این فضاها را،هم در حوزه بهداشت بیشتر و هم در حوزه زیباتر شدن فضای بصری بررسی کنیم.خوب بودن و زیبایی این فضا ها را دست کم نگیرید.

۳ روستای زیبا در کردستان، پله هایی که به سمت بهشت می روند

سفر به بهشت ما را در تصوری می اندازد که روح ما باید تعالی شود تا بتوان آنرا تجربه کرد اما در اینجا ما بهشت را در روی زمین با شما همراه می شویم.سفر به بهشت زمینی را با ما همراه شوید.

آثار ناشناخته طراحان جهان

وسایل ریز و درشتی که روزانه از کنارشان میگذریم همه و همه محص.ل تفکر و طراحی اقرادی شاخصی است که ساعتها و روزها وقت گذاشته اند تا چیزی زیبا را خلق کنند.در این شماره با طراح نمکدانهایی آشنا میشویم که نام وی آلبرتو مانتیلا است.همراه ما باشید.

گشتی در خانه ی رنگی صبا صفری

چشم های ما گاهی با رنگها نوازش پیدا میکند اما در این شهر پر از رنگهای خاکستری و سفد و سیاه باید بدنبال رنگها بگردیم تا شاید نشانی از رنگها ببینیم.اکثر مردم برای استفاده از رنگ در فضا می ترسند و به همین دلیل است که همه در این شهر رنگ خاکستری دارد تا زرد و آبی و قرمز.در این شماره همراه ما باشیذ تا با خانه ی شاد و زیبایی خانم اینستاگرامر صبا صفری آشنا شوید.

 

شماره ۱۰6 تیرماه مجله منزل

برای خرید نسخه جدید ماهنامه منزل روی یکی از لینک های مورد نظر زیر کلیک نمایید:

خرید اشتراک مجله منزل (نسخه چاپی)
همچنین شما می توانید شماره جدید ماهنامه منزل را هفته اول هر ماه از کیوسک های روزنامه فروشی سراسر کشور تهیه نمایید.

منبع: مجله منزل