سرویس چینی عروس، کدوم مدل رو انتخاب کنم؟

[ad_1]

نویسنده: صدف حقیقت | تحریریه چیدانه

از ما بپرسید: من قصد خرید سرویس چینی مهمان برای جهیزیه را دارم. دوست دارم طرح و مدلی از ظروف را انتخاب کنم که زود از مد نیفتد و همیشه زیبایی اش را داشته باشد.

زمانی که برای خرید سرویس چینی عروس اقدام می کنید بدانید که این قلم از جهیزیه شما سالهای طولانی مهمان خانه تان است و به همین زودی سرویس دیگری جایگزینش نمی شود. پس بهتر است به علاقه خودتان بیشتر از هر چیز دیگری اهمیت دهید. اگر دوست دارید سرویس چینی رنگی یا طرحدار بگیرید به مد روز کاری نداشته باشید و سعی کنید طرح زیبایی که مورد علاقه تان هست انتخاب کنید.

مطلب مرتبط: ۱۰ کلید خرید سرویس ظروف چینی جهیزیه!

تصویر چینی زرین ایران

البته این نکته را هم در نظر بگیرید که هر چه سرویس چینی عروس ساده تر باشد، غذا بیشتر جلوه می کند و رنگ و لعاب بهتری خواهد داشت. از سرویس چینی با طرح هایی که مشابه ظروف رستورانی است دوری کنید و در عوض به دنبال طرح هایی بروید که برای سالیان طولانی زیبایی خود را حفظ می کند.

تصویر چینی زرین ایران

سرویس چینی مهمان برای جهیزیه عروس را از برند مرغوب انتخاب کنید و مطمئن باشید که نقوش روی ظروف با شستن مکرر از بین نرفته و کم رنگ نشوند. خصوصا در نوعی از سرویس های چینی که نقوش طلاکوب یا نقره کوب دارند، از کیفیت آنها اطمینان حاصل کنید.

سوالات خود را در قسمت افزودن دیدگاه پایین صفحه با ما مطرح کنید. برای مشاهده مدلهای ظروف آشپزخانه و پذیرایی ویترین کالای چیدانه را از دست ندهید!