خانه لوکس ایرانی با این 6 وسیله لاکچری !

[ad_1]

منبع: مجله منزل | نویسنده: سپیده نعمت زاده

لوازم و وسایل: زندگی لوکس با مفهوم زندگی در شرایط آسایش و رفاهی که دسترسی به آن برای همگان امکان‌پذیر نیست، جذابیت بسیار بالایی برای انسان دارد. مفهوم لاکچری ابتدا از فرانسه آغاز شد و زمانی که به انگلستان رسید بار منفی زیادی پیدا کرد که در آن دوران به معنای مصرف‌گرایی و اختلاف طبقاتی بود. با گذشت زمان، اوایل قرن ۱۷ مفهوم منفی لاکچری آرام‌آرام تغییر کرده و اشراف تمایل زیادی به این سبک نشان دادند.

خانه لوکس ایرانی

مفهوم لوکس بودن از آن دوران تاکنون تغییرات زیادی کرده و درعین‌حال به‌عنوان یک سبک زندگی با ابعاد مختلف جای خود را در زندگی افراد باز کرده و به نظر می‌آید که رشد فروش کالاهای لوکس ادامه‌دار بوده و خیال توقف هم ندارد. در این مطلب از چیدانه با توجه به علاقه روزافزون هم‌وطنانمان به این سبک و خانه های لوکس ایرانی، قصد معرفی سبک دکوراسیون لوکس و محصولات و پروژه‌های این حوزه را داریم؛ به همین منظور در این مطلب به معرفی تعدادی از برندها و محصولات لوکس ویترین کالاهای چیدانه می‌پردازیم.

لوستر درسا مدل زنجیری

لوستر لوکس مدل زنجیری

روشویی سامسنگان طرح فلوریدا florida

روشویی لوکس مدل فلوریدا

آبنما با تغار و تلمبه قدیمی بزرگ گالریا

آبنما تغاری لوکس

دکوراسیون سفید و مشکی
تصویر گروه معماری آرتیما

در چیدانه بیشتر بخوانید: اگر می خواهید دکوراسیون منزل لوکس داشته باشید و با کمترین هزینه به جمع صاحبان خانه های لوکس ایرانی بپیوندید ایده ای مقرون به صرفه ی مطالب زیر را از دست ندهید:

ایده های ساده لوکس ترین خانه های جهان !
۱۰ راز دکوراسیون لوکس با کمترین هزینه!
۲۰ نکته طلایی برای لوکس‌پسندها!
دکوراسیون خانه لوکس با این ۶ وسیله دکوری

شومینه کلینیک ویلایی اعلائی

 شومینه لوکس

مبل راحتی طرح ماشینCar Sofa

 مبل راحتی لوکس طرح ماشین

مبل

مبلمان لوکس فضای باز مدل صدفی

چراغ آبی فرانسوی گالری گل

چراغ فرانسوی آنتیک

آینه و شمعدان کریستال نقره

 آینه و شمعدان نقره

پیشنهاد می کنم برای دیدن مدل های بیشتر محصولات مناسب خانه های لوکس ایرانی به بخش ویترین کالاها در چیدانه سر بزنید. برای تهیه هر کالا کافی است روی کلمه تماس با فروشنده کلیک کنید و به راحتی با فروشندگان ارتباط برقرار کنید.