حوله خشک کن حمام، اینو از کجا آوردی؟

[ad_1]

از ما بپرسید: من برای بازسازی منزل تصمیم دارم حمام را هم تغییرات بزرگی بدهم. در بازار تجهیزاتی به نام حوله خشک کن دیده ام، می خواهم بدانم حوله خشک کن چیست؟ آیا استفاده از حوله خشک کن در حمام ضرورتی دارد؟

حوله خشک کن در واقع نسل جدیدی از رادیاتورها در منزل است. این وسیله گرمایشی علاوه بر گرم کردن فضای حمام و سرویس بهداشتی، به عنوان وسیله ای برای خشک کردن حوله، دستمال و مانند آنها مورد استفاده قرار می گیرد.

حوله خشک کن دیواری
تصویر تجهیزات بهداشتی کارنو

ظاهر متفاوتی که حوله خشک کن ها دارد باعث شده است که به عنوان یکی از تجهیزات دکوری هم کاربرد داشته باشد و گروه های مختلف محصولاتی را تولید و عرضه کنند که مطابق با سلایق مختلف و سبک دکوراسیون سرویس بهداشتی خریداری می شود. حوله خشک کن ها در یکی از سه دسته شیشه ای، استیل و آلومینیومی قرار می گیرد. 

مطلب مرتبط: حوله خشک کن و کاربرد آن در دکوراسیون حمام

حوله خشک کن کد3 هیدرو استیل
حوله خشک کن کد2 هیدرو استیل
حوله خشک کن کد1 هیدرو استیل

سه خشک کن در تصاویر بالا که از محصولات گروه تولیدی هیدرواستیل است، از جنس استیل بوده و در سه رنگ نقره ای، مس سیاه قلم و برنز سیاه قلم وجود دارد. قیمت حوله خشک کن استیل در محدوده ۴۰۰-۴۲۰ هزار تومان وجود دارد. 

رادیاتور دکوراتیو آترین
رادیاتور دکوراتیو مدل Flora
رادیاتور دکوراتیو مدل Proma

حوله خشک کن و رادیاتور قرنیزی از گروه دکوراتیو آترین جنبه تزیینی بیشتری برای دکوراسیون سرویس بهداشتی شما دارد. قیمت حوله خشک تزیینی از ۳۰۰-۳۵۰ هزار تومان متفاوت است. این نوع از حوله خشک کن ها هم در نوع آبی و هم برقی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. حوله خشک کن آبی مانند رادیاتورهای معمولی با سیستم رفت و برگشت آب گرم از طریق موتور خانه یا پکیج گرمایش تولید می کند.

مطلب مرتبط: رادیاتور قرنیزی، دیگر نگران چهره زشت رادیاتورها نباشید!

حوله خشک کن گرماسازان

حوله خشک کن را می توانید در طراحی آشپزخانه هم در نظر بگیرید. اگر ظاهر ساده و مدرنی را برای حوله خشک کن انتخاب کنید، در هر سبک دکوراسیون از آشپزخانه قابل استفاده است. این وسیله برای دستمال و حوله هایی که مدام در حین آشپزی و تمیز کردن خانه مورد استفاده قرار می گیرند، کارایی بسیار بالایی خواهد داشت.

عکس نمونه کارهای امات
تصویر رادیاتور، حوله خشک کن و فن کویل امات

گروه امات انواع رادیاتور و حوله خشک کن شیشه ای تولید می کند که با تنوع طرح و رنگ برای دکوراسیون سرویس بهداشتی و حتی فضاهای دیگر خانه هم قابل نصب است. به دنبال علاقه تان بروید!

با کلیک بر روی لینک سبز رنگ هر کدام از گروه ها می توانید با آنها ارتباط برقرار کرده و برای خرید محصولات اقدام کنید. در قسمت افزودن دیدگاه در پایین صفحه می توانید دغدغه و سوالات خود را در مورد معرفی محصولات و خدمات با چیدانه در میان بگذارید. 

با پیوستن به کانال چیدانه، روزانه از مطالب مفیدی مطلع شوید!

نویسنده: صدف حقیقت | تحریریه چیدانه