تخت کنار استخر، کدوم مدل برای حیاط خانه ما بهتره؟

[ad_1]

در این روزهای تابستانی، لذت استفاده از فضای سبز خانه و آفتاب انرژی بخش را نمی توان نادیده گرفت. خصوصا در ساعاتی که آفتاب در حال غروب کردن است، لم دادن در این فضای مطبوع و دلنشین، شما را به اعماق رویا می برد. اگر در خانه شما حیاط اختصاصی، فضای سبز و استخر وجود دارد، باید بدانید که از برگزیدگان هستید! داشتن تخت کنار استخر مناسب برای حیاط منزل، ساعات به یاد ماندنی برای شما باقی می گذارد:

تخت پلاستیکی

تخت پلاستیکی

معمول ترین نوع تخت کنار استخر انواع پلاستیکی آن است. تخت پلاستیکی به سادگی شسته و جابه جا می شود و نگران رنگ رفتگی آن در اثر تابش آفتاب نخواهید بود. فروشگاه ستاره این نوع از تخت کنار استخر را عرضه می کند. انواع دسته دار و بدون دسته را می توانید در محصولات این گروه پیدا کنید. 

مطلب مرتبط: با مبلمان فضای باز به حیاط خانه زندگی ببخشید!

تخت کنار استخر کنزی
تصویر گلخانه کونیکا

تخت استخری فلزی تشک دار

مبلمان فلزی در هر فضایی مشاهده می شود. در فضای بیرونی و طراحی محوطه هم می توانید این نوع از تخت کنار استخر را مشاهده کنید. مبلمان کنزی از سری محصولات گروه کونیکا تخت استخری فلزی و تشک دار را به فروش می رساند. 

تخت کنار استخر کنزی
تصویر گلخانه کونیکا

تخت کنار استخر حصیری

یکی دیگر از محصولات مبلمان کنزی کونیکا که تشک دار است، تخت حصیری آن است. به طور کلی مبلمان حصیری در فضای باز استفاده بیشتری دارد و به دلیل سبک بودن و جابجایی راحت تر برای این کاربری پیشنهاد می شود.

صندلی ریلکسی مبلمان مرکزی

صندلی استخر حصیری از گروه مبل مرکزی بدون تشک و مخصوص استفاده در کنار استخر یا فضای باز طراحی و تولید شده است. این تخت دارای اسکلت آهنی بوده و مقاومت بالایی دارد. قیمت این نوع صندلی ۷۴۰ هزار تومان اعلام شده است. 

تخت کنار استخری رویال گاردن کد YC-533

تخت استخری حصیری از محصولات گروه رویال گاردن با در نظر گرفتن نیازها و با در نظر گرفتن ارگونومی بدن انسان طراحی شده است. محصولی که در تصویر می بینید دارای طول ۲ متر است. 

صندلی ریلکسی در طراحی حیاط منزل

صندلی ریلکسی مدل K مبلمان مرکزی

در تصویر بالا نوعی متفاوت از صندلی کنار استخر را می بینید. این محصول که حالت تابی دارد، به عنوان صندلی ریلکسی معرفی می شود و قیمت آن یک میلیون و چهارصد و پنجاه هزار تومان است. صندلی ریلکسی از اسکلت آهنی ساخته شده و تشک مناسبی برای استراحت دارد.

مطلب مرتبط: شیک ترین مبل و صندلی ریلکسی برای دکوراسیون منزل

تخت کنار استخری جکدار گالری تراس

در فضاهایی مانند استخر که بسیاری از افراد برای آفتاب گرفتن از تخت کنار استخر استفاده می کنند، خوب است که از نوعی از صندلی یا تخت استفاده کنید که قابل تنظیم باشد و ارتفاع پشت صندلی را برای نشستن یا دراز کشیدن بتوان تنظیم کرد. گروه گالری تراس نوعی از تخت کنار استخر را معرفی می کند که جکدار است و به راحتی می توانید آن را تنظیم کنید. این نوع از تخت استخری را می توانید با قیمت یک میلیون و هشتصد هزار تومان خریداری کنید.

صندلی راحتی بامبو

تخت کنار استخر چوبی

صندلی کنار استخری از جنس بامبو را می توانید برای طراحی حیاط خانه خود استفاده کنید. گروه مبلمان آلاچیق این نوع از صندلی را با قیمت ششصد و هشتاد هزار تومن به فروش می رساند.

در هر نوعی از فضای باز چه بالکن باشد، حیاط کوچک، باغ یا حیاط بزرگ هم می توانید از انوع تخت کنار استخر استفاده کنید. استراحت و لذت از فضای باز نیازی به وجود استخر ندارد!

با وارد شدن به لینک سبز رنگ از نام هر گروه، می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید. برای طراحی حیاط منزل خود از ویترین کالای چیدانه دیدن کنید و با انواع مختلفی از مبلمان فضای باز بیشتر آشنا شوید. 

نویسنده: صدف حقیقت | تحریریه چیدانه