تخت جک دار یا تاشو، کدام بهتر است؟

[ad_1]

از ما بپرسید: یکی از بزرگترین مشکلات خانه های کوچک بخصوص در فضای اتاق خواب، عدم وجود کمد مناسب برای نظم دهی لوازم و وسایل مختلف در فضای اتاق خواب می باشد، که با توجه به کوچک بودن فضا امکان استفاده از کمد و درآور مجزا در فضای چنین اتاق هایی وجود ندارند. بنابراین بهترین ایده برای طبقه بندی و نظم دهی فضای اتاق خواب ها می تواند استفاده از فضای تخت ها باشد. به همین منظور در این مطلب از چیدانه می خواهیم پاسخ سوال یکی از همراهان چیدانه در رابطه با استفاده از تخت جک دار یا تاشو در فضای اتاق خواب را با شما در میان بگذاریم، شاید این سوال دغدغه شما عزیزان هم باشد، پس با ما همراه  باشید. 

تختخواب باکسی بهجا
تخت خواب دریم
تخت یکنفره کمجا

سوال: من اتاق خواب خیلی کوچکی دارم که متاسفانه فاقد کمد دیواری هستش و فضایی برای قرار دادن کمد ندارم ، برای جای دادن رختخواب استفاده از سرویس خواب جک دار و یا تخت تاشو به ذهنم رسید، می خواستم بدون از لحاظ کیفیت و ظاهر کدام مدل بهتر است لطفا راهنماییم کنید. 
پاسخ: انتخاب تخت جک دار برای خانه های کوچک اینچنینی یکی از بهترین ایده هاست. در مورد کیفیت تخت ها به طور کلی می توان گفت اگر هر وسیله ای از فروشندگان و سازندگان معتبر تهیه شود قطعا کیفیت و طول عمر مناسب را خواهد داشت، در مورد تفاوت ظاهری تخت جک دار و تخت های تاشو می توان گفت که تخت های جک دار ظاهر بهتری را برای دکوراسیون اتاق خواب شما ایجاد می کنند چرا که تخت های تاشو تاثیر چندانی در ظاهر دکوراسیون شما ندارند و در حالت بسته که غالبا در طول روز می باشد مثل کمد دیواری به نظر می رسند.

تخت تاشو دو نفره مدرن تخت
تصویر کمجا مدرن تخت

بد نیست پیش از خرید از با ترفندهای استفاده بهتر از تخت تاشو در دکوراسیون منزل نیز بیشتر آشنا شوید برای این منظور می توانید به مطالب زیر در چیدانه مراجعه کنید:

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه