بین کابینتی، زیبایی آشپزخانه با این 20 مدل متفاوت!

[ad_1]

نویسنده: معین قوی | تحریریه چیدانه

دکوراسیون آشپزخانه: وقتی صحبت از دکوراسیون آشپزخانه می شود، شاید اولین مساله ای که به ذهن ما خطور کند، استفاده از کابینت و مدل و رنگ آن باشد. این اتفاق کاملا طبیعی و درست هم است، اما نباید دکوراسیون آشپزخانه را تنها به کابینت ها معطوف کرد و از سایر جزئیات غافل شد. یکی از مسائلی که باعث زیباتر شدن آشپزخانه و به چشم آمدن کابینت ها می شود، استفاده از بین کابینتی و توجه به دیوار بین کابینت است.در این مطلب از چیدانه می خواهیم ۲۰ مدل بین کابینتی در خانه های ایرانی را ببینیم، پس با ما همراه شوید.

بین کابینتی مدرن

چیزی که باعث این نوع دسته بندی در بین کابینتی می شود، متریال به کار رفته در ساخت و نوع طراحی آن ها است. بین کابینتی های مدرن معمولا در خانه ها و آشپزخانه هایی با دکوراسیون مدرن استفاده می شوند.

بین کابینتی شیشه ای

یک طرح بین کابینتی که بسیار خاص و زیبا و متنوع است، بین کابینتی شیشه ای است. بین کابینتی شیشه ای همان گونه که از نامش پیداست از متریال شیشه ساخته شده و نکته خاص این نوع بین کابینتی، تعدد رنگ در آنها است.

کاشی بین کابینتی

یکی از بین کابینتی های رایج که از قدیم در اکثر خانه ها اجرا می شده است، استفاده از کاشی بین کابینتی است. اگرچه که امروزه از کاشی های متنوع و طرح دار و متفاوت استفاده می شود، اما هنوز این بین کابینتی زیبا، طرفداران زیادی را از آن خود کرده است.

دیوارپوش بین کابینتی

برای کسانی که به دنبال دکوراسیونی متفاوت و خاص در آشپزخانه های خود هستند، استفاده از دیوارپوش بین کابینتی پیشنهاد می شود. دیوارپوش های این بین کابینتی در طرح ها و مدل های مختلفی ساخته و اجرا می شود.

شما خوانندگان عزیز می توانید برای دیدن نمونه های بیشتر بین کابینتی و همین طور دکوراسیون آشپزخانه به بخش عکس های آشپزخانه در گالری عکس مراجعه کنید.