بازسازی آشپزخانه ،آستین ها را بالا بزنید!

[ad_1]

بازسازی: اگر تصمیم به شروع بازسازی آشپزخانه قدیمی خود دارید طبیعتاً باید به سراغ مطمئن‌ترین و کار بلدترین متخصصین در این حوزه بروید، اما قبل از هر چیز، باید این نکته را نیز بدانید که خود شما هم باید نکاتی را رعایت نموده و شرایط مناسبی را برای شروع بازسازی آشپزخانه خود مهیا سازید. در این مطلب با ما همراه باشید تا ضمن معرفی متخصصین در این حوزه، شما را با کارهایی که لازمه بازسازی آشپزخانه است آشنا نماییم.

مطلب مرتبط: صفر تا صد بازسازی یک آشپزخانه با تجهیزات مدرن

دکوراسیون آشپزخانه

بسته‌بندی کردن ظروف

طبیعتاً قبل از هر چیز باید به سراغ ظرف و ظروف خود بروید و آنها را به‌خوبی بسته‌بندی نموده و در جایی مطمئن قرار دهید. پیشنهادی که ما برایتان داریم این است که آنها را در اتاق‌خواب خود نگه دارید تا از آسیب‌های ناشی از بازسازی در امان بمانند. حتی می‌توانید ظروف جمع‌آوری‌شده خود را در انباری نیز قرار دهید، با این تفاوت که حمل‌ونقل ظرف و ظروف شکستنی در مسیر رفت‌وآمد انبار کمی سخت و خطرناک خواهد بود. سعی کنید ظروف جمع‌آوری‌شده خود را در جایی قرار دهید که امکان افتادن یا شکستن نداشته باشد.

پروژه ی آشپزخانه ی آجری
تصویر شرکت دکوراسیون داخلی "بلوط" ـoak design

برای آشنایی با سایر فعالیت های مرتبط در زمینه بازسازی آشپزخانه شرکت دکوراسیون داخلی بلوط به پروفایل آنها مراجعه نمایید.

سعی کنید ترتیب جمع‌آوری ظروف را بر اساس میزان استفاده از آنها رعایت فرمایید. حتماً حدود یک هفته قبل از شروع پروژه بازسازی آشپزخانه خود، ظرف و ظروف را جمع‌آوری نموده و بعد از اتمام آن و قرارگیری‌شان در کابینت‌های مرتبط، آنها را به‌خوبی شستشو داده و تمیز نمایید.

مطلب مرتبط: قبل و بعد بازسازی ۱۰ آشپزخانه قدیمی!

مراقب کف آشپزخانه خود باشید!

معمولاً در بازسازی آشپزخانه، انتخاب و نصف کف‌پوش آشپزخانه قبل از هر کار دیگری شروع می‌شود؛ بنابراین سعی کنید از کف‌پوش و کف آشپزخانه خود به‌خوبی محافظت نمایید. می‌توانید با قرار دادن یک فرش، روفرشی، پارچه و یا هر چیز دیگری بر روی آن، کمی از احتمالات وارد شدن ضربه و خراب شدن آن پیشگیری کنید.

نمونه ایی از آشپزخانه های زیبا
تصویر Iranwellwood

برای آشنایی با سایر فعالیت های مرتبط در زمینه بازسازی آشپزخانه شرکت Iranwellwood به پروفایل آنها مراجعه نمایید.

جمع‌آوری وسایل باارزش

اگر بر رو یخچال خود، تصاویر، کارت‌پستال، نقاشی و هر چیز باارزش دیگری را قرار داده‌اید، در هنگام بازسازی آشپزخانه خود آنها را جمع‌آوری نمایید؛ حتی اگر بخواهید یخچال خود را در زمان بازسازی به اتاق دیگری منتقل نمایید! سعی کنید مراقب سایر لوازم باارزش خود نیز باشید تا احتمال آسیب دیدن و یا گم‌شدن هرکدام از آنها را به حداقل برسانید.

عکس طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه کاری از فرم و فضا
تصویر گروه معماری فرم و فضا

برای آشنایی با سایر فعالیت های مرتبط در زمینه بازسازی آشپزخانه گروه معماری فرم و فضا به پروفایل آنها مراجعه نمایید.

مشخص کردن اهداف اولیه برای شروع پروژه بازسازی آشپزخانه

هدف کلی شما دو حالت خواهد بود:

لازم است بدانید که پیمانکاران نیاز دارند تا برای اینکه بتوانند به بهترین و باکیفیت‌ترین نتیجه برسند، از هرگونه مسئله‌ای که سرهت کارشان را کاهش داده و یا به روند بازسازی آشپزخانه ضربه وارد می‌کند آزاد باشند؛ بنابراین سعی کنید با رعایت اصول ابتدایی و ساده‌ای که برایتان مطرح شد، شرایط آرام و مناسبی را هم برای خودتان و هم برای پیمانکاران مهیا سازید.

مطلب مرتبط: بازسازی آشپزخانه قدیمی، داستان خانه پدربزرگ مریم!

برای اینکه بتوانید به بازسازی آشپزخانه با کیفیت بالا دست یابید پیشنهاد می‌کنیم که با اهالی فن وب‌سایت چیدانه در تماس باشید و از آنها یاری بخواهید. قطعاً با صداقت و کیفیت برتر کار خود، کمک شایانی به شما خواهند کرد. ما در این وب سایت، میزبان برترین و ماهرترین اهالی فن هستیم تا از خدمت به شما هموطنان عزیز بهره مند گردیم:

منبع: homeadvisor |مترجم: طلوع حقیقت | تحریریه چیدانه